إيران - مشهد المقدسة 🚩🚩 بدایه شارع قائم احمد آباد7 عماره گوهرشاد

00989033747800 00985138449686

روشهای کاشت مو در مشهد و نکته هایی درباره ی آن

ریزش مو، کم پشتی مو، طاسی مو و کچلی می تواند به عنوان یکی از بدترین کابوس های زندگی برای بسیاری از افراد در نظر گرفته شود. از آن جا که مو می تواند یکی از مهم ترین عوامل زیبایی بخشی افراد باشد، نبودن آن و ریزش و از دست دادن آن می تواند تاثیر منفی بسیار زیادی بر روی ظاهر بگذارد و ناراحتی های زیادی را به بار بیاورد. امروزه استفاده از انجام روش هایی همچون کاشت مو برای برگرداندن موهای از دست رفته بسیار شایع شده است و عده ی زیادی از افراد به آن رو می آورند و در تلاشند که زیباییی از دست رفته ی خود را با کمک علم به دست بیاورند. کاشت مو می تواند بسیار موفقیت آمیز باشد البته به شرطی که با مراجعه به متخصص با تجربه وکار بلد صورت گیرد و برای انجام آن از شیوه های جدید و به روز دنیا استفاده شود. اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که قصد دارید تا با استفاده از روش کاشت مو، زیبایی را به خود برگردانید باید حتما درباره ی انواع روش های موجود برای انجام این کار اطلاعاتی داشته باشید. از این رو می توانید با خواندن این مقاله که با عنوان روشهای کاشت مو در مشهد و نکته هایی درباره ی آن پیش روی شماست از جدیدترین روشهای کاشت مو در مشهد اطلاع پیدا کنید و با آگاهی کامل از این امر به سوی انجام آن بروید.

کاشت مو به روش FUT و FIT

در این روش برش جراحی در قسمت پشت سر ایجاد نمی شود ، بنابراین ، احتمال اسکار خطی وجود ندارد. همچنین این روش در افرادی که پوست سر سخت و انعطاف پذیر ندارند مفید است.
سه روش اصلی برای انجام کاشت مو وجود دارد. که شامل تکنیک جداسازی فولیکولار (FIT) ، استخراج واحد فولیکولار (FUE) و پیوند واحد فولیکولار (FUT) می باشد.

کاشت مو به روش SUT و FUE

SUT دقیقا همان FIT هست که با دستگاه safer انجام میشه و به دلیل S اول safer این روش sut نام گرفت.
ولی در سال 1381 به علت عدم امکان استریل کلیه قسمت های دستگاه و ایجاد تخریب در نواحی گیرنده و دهنده و گرافت های برداشت شده
استفاده از این دستگاه توسط انجمن متخصصان پوست تهران ممنوع شد.

کاشت مو در کلینیک زیبایی دنیز در مشهد

کلینیک زیبایی دنیز در مشهد این افتخار را دارد که با بهترین و بروزترین شیوه های دنیا ( به روش FIT ) بسیاری از موهای از دست رفته ی شما عزیزان را برگرداند و رضایت خاطر را برای شما به ارمغان بیاورد.