إيران - مشهد المقدسة 🚩🚩 بدایه شارع قائم احمد آباد7 عماره گوهرشاد

00989033747800 00985138449686

سفت کردن پوست با لیزر در مشهد

گذر سن و سال سبب می شود که پوست صورت ما دچار آسیب هایی شود که به مرور زمان بیشتر و بیشتر می شود و افراد، به خصوص خانوم ها را درگیر خود می کند. افتادگی پوست یکی از عوارضی است که گذر زمان افراد را دچار خود می کند. البته باید گفت که عواملی مانند سبک زندگی و تغذیه ی ناسالم هم می تواند در ایجاد این مشکل دخیل باشد. اما خوشبختانه این روزها پیشرفت علم و گسترش تکلنولوژی سبب شده است تا افراد بتوانند مشکلات پوستی خود را درمان کنند و جوانی و زیبایی را دوباره هدیه بگیرند. یکی از بهترین راه هایی که به کمک آن می توان افتادگی پوست را درمان کرد و شادابی را دوباره بازیافت، سفت کردن پوست با لیزر در مشهد است.

سفت کردن پوست با لیزر در مشهد راه بسیار ساده و کم هزینه ای است که می تواند نتیجه های بسیار مورد قبولی را هم به بار بیاورد. افرادی که به این روش ، برای جوان سازی پوست خود تلاش می کنند توانسته اند به صورت رضایت بخشی چین و چروک های صورت خود را از بین ببرند یا آن ها را به حداقل برسانند و این امر سبب شده است که پوست صورتشان بسیار صاف و جوان تر از پیش به نظر برسد.

سفت کردن پوست با لیزر در مشهد چیست؟

سفت کردن پوست با لیزر در مشهد در واقع یک عمل بسیار ساده است که بدون جراحی صورت می گیرد. در جریان این عمل، کلاژن زیر پوست گرم می شود و این امر در نهایت منجر به جمع شدن و سفت تر شدن پوست می شود.

مزایای سفت کردن پوست با لیزر در مشهد

 • نداشتن دوران نقاهت
  یکی از بهترین مزایای سفت کردن پوست با لیزر در مشهد این است که این عمل نیازی به طی کردن دوران نقاهت ندارد.
 • کلاژن سازی برای چندین ماه
  یکی دیگر از مزیت های استفاده از این روش برای سفت کردن پوست این است که در اطرافی که این عمل درمانی بر روی آن انجام شده است، کلاژن بیشتری جذب می شود و این امر سبب می شود که روند جوان سازی و اثر آن در چندین ماه بعد از این عمل درمانی ادامه داشته باشد و پوست کلاژن کافی را برای ذخیره سازی داشته باشد.
 • دست یابی سریع به نتیجه ی مورد نظر
  یکی از بهترین مزیت های سفت کردن پوست با لیزر در مشهد این است که افراد برای رسیدن به نتیجه ی مطلوب مد نظر خود نیازی به گذشت زمان و صبر کردن ندارند. افراد می توانند بلافاصله بعد از عمل حس کنند که پوستشان کاملا فشرده شده است.
 • زمان استفاده از سفت کردن پوست با لیزر در مشهد
  به عقیده ی کارشناسان، بهتر است که در سنین پایین تر و بعد از سی سالگی، برای انجام لیزر و پیشگیری از افتادگی و چروک صورت اقدام کرد. بنابر این بهترین زمان استفاده از لیزر بین سی تا شصت سالگی است.

سفت کردن پوست با لیزر در کلینیک زیبایی دنیز

کلینیک زیبایی دنیز این افتخار را دارد که با در اختیار داشتن لوازم و تجهیزات پیشرفته و متخصصان خبره، به شما عزیزان برای درمان شلی و افتادگی پوست صورت شما، کمک های شایانی نماید.