إيران - مشهد المقدسة 🚩🚩 بدایه شارع قائم احمد آباد7 عماره گوهرشاد

00989033747800 00985138449686

چند نکته درباره ی تزریق ژل به گونه در مشهد

این روز ها دست یابی به جوانی و زیبایی همچون رویای دست نیافتنی نیست. همه ی افرادی که سودای دست یافتن به زیبایی های مورد نظرشان را در سر می پرورانند می توانند به راحتی و تنها با یک عمل ساده به همه ی ایده آل های خود دست پیدا کنند و به زیبایی هایی که دوست دارند برسند. گونه یکی از مهم ترین قسمت های صورت است که ایجاد خلل در زیبایی آن می تواند سبب ایجاد و گسترش نشانه های پیری شود و زیبایی و سرحالی چهره را به شدت تحت تاثیر قرار دهد. از این رو همواره باید هوای گونه هایتان را داشته باشید و برای زیبایی آن ها ارزش قایل شوید. اگر قصد دارید که برای گونه هایتان و زیبایی آن ها اقداماتی انجام دهید این مقاله را که به ذکر چند نکته درباره ی تزریق ژل به گونه در مشهد می پردازد، از نظر بگذرانید.

انواع ژل

ژل هایی که برای تزریق به گونه مورد استفاده قرار می گیرند دارای انواع موقت، دائمی و نیمه دائمی هستند. اگر به دنبال بهترن ژل برای تزریق گونه هستید باید به شما بگوییم که به تشخیص کارشناسان، ژل هیالورونیک اسید است. این ژل می تواند برای مدت 9 الی 12 ماه ماندگاری داشته باشد. یکی از مهم ترین ویژگی های این نوع ژل این است که احتمال واکنش بد بدن نسبت به آن بسیار کم تر از انواع دیگر است و از این رو می توان گفت که سلامتی ای که به وسیله ی آن فراهم می شود بیشتر از انواع دیگر است.
برخی دیگر از انواع ژل که مبتنی بر اسید هیالورونیک نیستند نیز با برخورداری از خاصیت کلاژن سازی می توانند با اثر گذاری بیشتر برای افزایش حجم نتیجه ی مطلوب را در بر داشته باشند و در میان مدت رضایت بیشتری را به همراه داشته باشند. یکی از انواع این نوع ژل اسید poly-L لاکتیک است.
یکی از انواع ژل های نیمه دائمی پلی آکریل آمید است. این ژل در میان ژل های دائمی از ماندگاری بسیار طولانی تری برخوردار هستند. اثر این ژل می تواند برای سال های زیادی به طول بیانجامد. اگر چه باید به این نکته نیز توجه کنید که ماندگاری خیلی طولانی این ژل ها می تواند آثار نامطلوب را نیز به همراه داشته باشد.

مراقبت های بعد از تزریق ژل

بعد از این که به گونه ی خود تزریق ژل را انجام دادید، باید مراقبت های لازم را از آن به عمل آورید برخی از این مراقبت ها از این قرار هستند:

  • پرهیز از فشار آوردن به آن
  • شستشوی ملایم
  • پرهیز از ماساژ دادن صورت

تزریق ژل گونه در کلینیک زیبایی دنیز در مشهد

کلینیک زیبایی دنیز در مشهد، با برخورداری از متخصصان خبره در زمینه ی تزریق ژل گونه می توانند خدمات ارزنده ای را در این زمینه به شما عزیزان ارائه کنند . شما می توانید لذت دست یابی به جوانی و زیبایی را با مراجعه با کلینیک زیبایی دنیز تجربه کنید.

تزریق ژل به گونه در مشهد