إيران - مشهد المقدسة 🚩🚩 بدایه شارع قائم احمد آباد7 عماره گوهرشاد

00989033747800 00985138449686

تزریق ژل در کلینیک دنیز

تزریق ژل یکی از پرکاربردترین روش‌ها در زیبایی‌شناسی پزشکی است. یکی از پرکاربردترین ژل‌ها اسید هیالورونیک است. تزریق اسید هیالورونیک به‌صورت راه‌حل‌های مؤثری برای بسیاری از شکایات مربوط به پوست ما ارائه می‌دهد. کسانی که اسید هیالورونیک تزریق می‌کنند پوست صاف و انعطاف‌پذیرتری خواهند داشت. اسید هیالورونیک یک ماده حیاتی در هر بافت بدن ما است. یکی از مهم‌ترین وظایف آن جلوگیری از پیری پوست است.

در نتیجه افزایش سن، میزان کلاژن و اسید هیالورونیک در پوست ما کاهش می‌یابد. اسید هیالورونیک که با استفاده از ژل مقدار آن کاهش می‌یابد، بدون درد با سوزن‌های کوچک به نواحی مشکل‌دار زیرپوست تزریق می‌شود. اگر قصد تزریق ژل در مشهد را دارید در ادامه با ما همراه باشید.

فواید تزریق ژل در مشهد چیست؟

اسید هیالورونیک با قوام ژل، ظرفیت نگهداری آب را در پوست ما افزایش می‌دهد و تراکم ایجاد می‌کند. این نکته راهم به‌خاطر داشته باشید که اگر قصد تزریق ژل در مشهد را دارید برای گرفتن نتایج عالی باید حتماً به کلینیک‌های معتبر مراجعه کنید. ازاین‌رو ما به شما کلینیک تخصصی دنیز را پیشنهاد می‌کنیم چراکه این کلینیک با داشتن پزشکانی متخصص و مجرب و همچنین با کادر درمانی ماهر آماده ارائه خدمات به شما زیباجویان عزیز است. در ادامه به فواید تزریق ژل خواهیم پرداخت:

  • پوست را انعطاف‌پذیر، بدون چین‌وچروک و صاف می‌کند.
  • از التهاب، تحریک و اسکار آکنه جلوگیری می‌کند.
  • به ترمیم بافت‌ها کمک می‌کند؛ بنابراین از پیری پوست جلوگیری می‌کند.
  • خاصیت مرطوب‌کنندگی پوست دارد. به همین دلیل کرم‌های مرطوب‌کننده حاوی اسید هیالورونیک به‌عنوان یک ماده فعال هستند.
  • به تشکیل کلاژن کمک می‌کند که باعث انعطاف‌پذیری پوست می‌شود.
  • سبب برطرف‌کردن التهاب و سوزش پوست می‌شود.
  • با افزایش سن، سرعت میتوز سلولی کاهش می‌یابد، بنابراین نوسازی سلولی کندتر می‌شود.

با درنظرگرفتن چنین فوایدی، می‌توان فهمید که تزریق ژل با افزایش سن برای سلامتی ما بسیار مهم است و شما با تزریق ژل در کلینیک‌های معتبر می‌توانید به بهبود سلامتی خود کمک نمایید.

مناطقی که می‌توان از ژل استفاده کرد

در حقیقت ژل‌ها تزریقی نوعی پرکننده موقت پوست است. اسید هیالورونیک که نوعی ژل محسوب می‌شود به طور طبیعی در بدن با بیشترین غلظت در مفاصل، چشم و پوست وجود دارد. اسید هیالورونیک آب را در پوست جذب می‌کند و پوست را مرطوب‌تر می‌کند. با افزایش سن، چربی، ماهیچه، استخوان و پوست صورت ما شروع به نازک شدن می‌کند. این کاهش حجم باعث می‌شود صورت، خطوط ریز، چین و چروک، چین و لب‌ها گود یا افتاده به نظر برسند. اسید هیالورونیک تزریقی به‌صورت ژل برای کاهش خطوط و چین و چروک‌های ظریف، چین‌های صورت و ایجاد ساختار، فریم و حجم روی صورت و لب‌ها استفاده می‌شود.

از انواع ژل می‌توان بر روی خطوط عمودی بین ابروها و بالای لب‌ها و همچنین در ناحیه نازولبیال استفاده کرد. تزریق ژل در مشهد به‌صورت رایج‌ترین عمل است. علاوه بر این، تزریق ژل به‌زانو و داخل مفصلی نیز قابل انجام است.

آیا تزریق ژل اثری فوری دارد؟

نتایج و زمان ماندگاری برای تزریق ژل صورت از بیمار به بیمار دیگر متفاوت است. محل تزریق، ویژگی‌های ساختاری فیلر یا ژل، سن بیمار و پوست بیمار از عوامل مهم در این مرحله هستند. به عنوان مثال، نتایج روی لب‌ها ممکن است تا 6 ماه باقی بماند، اما ماندگاری روش‌های انجام شده بر روی چین‌های بینی می‌تواند به یک سال یا حتی بیشتر برسد. برخی از ژل‌ها می‌توانند تا 24 ماه با تزریق به گونه‌ها دوام بیاورند. پس از این مدت، تزریق‌های اضافی برای حفظ اثر مطلوب موردنیاز است.