إيران - مشهد المقدسة 🚩🚩 بدایه شارع قائم احمد آباد7 عماره گوهرشاد

00989033747800 00985138449686

نکته هایی درباره ی تزریق ژل گونه در مشهد

اولین نشانه های پیری بعد از 25 ساگی در چهره ی افراد نمایان می شود و در سنین 35 سالگی به بعد ما شاهد کاهش حجم گونه هایمان هستیم. کاهش حجم گونه ها می توان چهره ی افراد را بسیار خسته و بی حال نشان دهد و صورت را کشیده تر از حد معمول به چشم می آورد. از طرف دیگر گونه های کم حجم می تواند نشانه های دیگر پیری همچون چروک های اطراف دهان و بینی ، گودی زیر چشم و … را نیز به چشم بیاورد و آن ها را نیز با خود همراه کند. از این رو اصلاح حالت گونه ها می تواند در این زمینه ها نیز اثر بخش باشد و به میزان زیادی جوانی و زیبایی را برای شما به ارمغان بیاورد. بهترین راه حل که بسیار کم هزینه است و برای انجام آن لازم نیست وقت زیادی را صرف کنید ، تزریق ژل گونه است که به راحتی صورت می گیرد. برای این که به گونه های زیبا و سر حال و پر حجمی دست پیدا کنید کافی است که به مقدار دو الی سه سی سی ژل برای گونه های خود در نظر بگیرید . جالب است بدانید که این عمل تنها سی دقیقه به طول می انجامد و شما در عرض این مدت بسیار کم می توانید به نتیجه ی مطلوب و زیبایی مورد نظر دست پیدا کنید و از آن لذت ببرید. این مقاله به ذکر نکته هایی در باره ی تزریق ژل گونه در مشهد می پردازد و اگر در مشهد هستید و قصد انجام ژل گونه دارید به شما توصیه می کنیم که از مطالب این مقاله بی بهره نمانید.

مزایای تزریق ژل گونه

همان طور که گفته شد افتادگی گونه ها و کم شدن حجم آن ها می تواند سبب گودی زیر چشم، چروک اطراف دهان و بینی از این رو در باره ی مزایای آن می توان به این موارد اشاره نمود:

  • پر کردن گودی زیر چشم
  • از بین بردن پف زیر چشم
  • کم کردن خط خنده
  • جوان تر به نظر رسیدن
  • کم هزینه
  • دست یابی سریع به نتیجه ی مطلوب

احتمال کاهش حجم گونه بعد از تزریق ژل گونه

یکی از مهم ترین نکته هایی که لازم است در نظر بگیرید این است که در بسیاری از مواقع تا دو روز بعد از انجام تزریق ژل گونه به میزان بیست تا سی درصد حجم گونه کاهش پیدا می کند. اما کاهش حجم مابقی با سرعت بسیار کم و مطابق با آن چه که از زمان ماندگاری انتظار داریم صورت می گیرد. یکی از دلایل کاهش حجم و قابل توجه بودن آن در دو روز اول بعد از تزریق این است که بعد از تزریق ، گونه کمی دچار التهاب و تورم می شود.

تزریق ژل گونه در مشهد در کلینیک زیبایی دنیز

شما می توانید با کمک گرفتن از متخصصان کلینیک زیبایی دنیز تجربه ی بسیار خوبی از تزریق ژل به گونه را از سر بگذرانید و به نتیجه های مطلوب خود دست پیدا کنید.

نکته هایی درباره ی تزریق ژل گونه در مشهد