إيران - مشهد المقدسة 🚩🚩 بدایه شارع قائم احمد آباد7 عماره گوهرشاد

00989033747800 00985138449686

هایفو تراپی در مشهد

هایفو تراپی در مشهد در مراکز زیادی انجام می‌شود اما انتخاب کلینیک معتبر برای دربافت نتایج رضایت بخش از اهمیت بالایی برخوردار است. هایفو تراپی چیست؟! به طور کلی هایفو تراپی یک درمان غیرتهاجمی برای جوان‌سازی پوست صورت است. این روش جزو درمان‌های ضد پیری است که برخی از مزایای لیفت صورت را بدون نیاز به جراحی را دارد. طبق گزارش انجمن جراحی پلاستیک زیبایی آمریکا، محبوبیت روش‌های غیر جراحی در سال 2017 تا 4.2 درصد افزایش‌یافته است.

این درمان‌های کمتر تهاجمی دوره نقاهت کوتاه‌تری نسبت به گزینه‌های جراحی دارند، اما نتایجی که ارائه می‌دهند چندان چشمگیر نیستند و به همان اندازه دوام ندارند. به همین دلیل، متخصصان پوست، هایفو تراپی را فقط برای علائم خفیف تا متوسط یا اولیه پیری توصیه می‌کنند.

در انجام هایفو تراپی با استفاده از امواج فراصوت گرما را در سطح عمیق پوست ایجاد می¬کنند که این گرما به سلول‌های مورد نظر پوست آسیب رشانده و باعث می‌شود بدن اقدام به ترمیم آنها کند. برای انجام این کار، بدن کلاژن تولید می‌کند تا به رشد مجدد سلول کمک کند. کلاژن در واقع ماده‌ای در پوست است که برای پوست ساختار و خاصیت ارتجاعی ایجاد می کند.

طبق گفته هیئت جراحی زیبایی آمریکا، درمان‌های غیر جراحی مانند هایفو می‌توانند موجب سفت شدن پوست گردن، از بین بردن افتادگی پلک یا ابرو، چین و چروک‌های صاف روی صورت، صاف و سفت کردن پوست سینه شوند. هایفو از امواج باانرژی بالا برای هدف قراردادن مناطق خاصی از بدن استفاده می‌کند. همچنین متخصصان از هایفو تراپی برای درمان تومورها در جلسات بسیار طولانی تر و شدیدتر استفاده می‌کنند که می‌تواند تا 3 ساعت در اسکنر MRI طول بکشد.

مراحل انجام روش هایفو تراپی در مشهد

پزشکان معمولاً فرایند هایفو را با تمیزکردن ناحیه انتخابی صورت و استفاده از ژل آغاز می‌کنند. در مرحله بعد از یک دستگاه دستی برای انتشار امواج اولتراسوند در فواصل کوتاه استفاده می‌کنند. هر جلسه هایفو تراپی معمولاً 30 تا 90 دقیقه طول می‌کشد.

برخی از افراد ناراحتی خفیف در طول درمان حس می‌کنند و برخی پس از آن درد دارند. با این حال به طور معمول پزشکان قبل از عمل از بی‌حسی موضعی استفاده کنند تا از این درد جلوگیری شود. مسکن‌های بدون نسخه مانند استامینوفن یا ایبوپروفن نیز به کاهش درد این فرایند کمک می‌کند اما باز هم توصیه می‌کنیم پیش از مصرف هرگونه دارو با پزشک خود مشورت کنید.

بر خلاف سایر روش‌های زیبایی، از جمله لیزر موهای زائد، انجام هایفو صورت نیازی به هیچ‌گونه آمادگی ندارد. هنگامی که یک جلسه تمام می‌شود، زمان بهبودی نیز وجود ندارد، به این معنی که افراد می‌توانند پس از دریافت درمان هایفو به فعالیت‌های روزانه خود ادامه دهند. افراد بسته به نتایجی که می‌خواهند به دست آورند، ممکن است بین یک تا شش جلسه نیاز به انجام هایفو تراپی در مشهد داشته باشند.

جمع‌بندی

انجام روش هایفو در هر کلینیکی حدوداً 1 سال ماندگاری دارد زیرا جلوی بالارفتن سن فرد را نمی‌توان گرفت در نتیجه پس از گذشت یک سال، مجدداً کلاژن‌های زیرپوست کاهش می‌یابند و انجام هایفو تراپی نیاز به ترمیم دارد. البته باید بدانید که عوامل بسیاری مثل سن و مسائل ژنتیکی بر روی میزان ماندگاری اثرات هایفوتراپی تأثیر می‌گذارد. پیشنهاد می‌کنیم اگر قصد انجام عمل هایفو تراپی را دارید به کلینیک دنیز که بهترین خدمات را در این زمینه ارائه می‌دهد مراجعه کنید.