إيران - مشهد المقدسة 🚩🚩 بدایه شارع قائم احمد آباد7 عماره گوهرشاد

00989033747800 00985138449686

کلینیک کاشت ابرو در مشهد

اگر به هردلیلی از جمله استفاده بیش از حد از مواد آرایشی، سوختن ابرو یا غیره قسمتی از ابروهای شما ریخته و این مسأله شما را نگران کرده، پیشنهاد می‌کنیم با مراجعه به کلینیک کاشت ابرو در مشهد دوباره زیبایی را به چهره تان برگردانید. اگر قصد دارید جهت کاشت ابرو اقدام کرده ولی هنوز هیچ گونه اطلاعاتی از پروسه درمان ندارید تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با روش‌های کاشت ابرو آشنا کنیم.

روش کاشت ابرو در مشهد

کلینیک کاشت ابرو در مشهد با داشتن کادری حرفه‌ای جهت کاشت ابرو از دو روش FIT و FUT استفاده می‌کند که در ادامه درباره هر کدام توضیح مختصری خواهیم داد.

کاشت ابرو به روش FUT

در کاشت ابرو به روش FUT ابتدا یک نوار باریک از پوست پشت سر، نزدیک‌ گوش‌ها برداشته می‌شود. سپس با استفاده از میکروسکوپ، فولیکول ها جدا شده و در بخش‌های خالی ابرو کاشته می‌شود. یکی از مزیت‌های این روش این است که در یک جلسه تعداد زیادی مو کاشته شده و شما شاهد تغییرات زیادی در چهره خود خواهید بود. از دیگر مزایای روش FUT می‌توان به تراکم بالا، خواب مو‌ی بهتر و طبیعی تر بودن اشاره نمود. چنین در این روش تارهای مو انتخاب شده،  بلند هستند و از این رو به ابروهای طبیعی و اصلی فرد بسیار شبیه می‌باشند.

کاشت ابرو به روش FIT

درکاشت ابرو به روش FIT فولیکول موها به صورت یکی یکی از پشت سر برداشته شده و در قسمت‌های کم پشت ابرو کاشته می‌شوند. این روش دوره نقاهت ندارد و هیچ گونه زخمی برجا نمی‌گذارد.

هزینه کاشت ابرو در مشهد

توجه داشته باشید که کاشت ابرو نوعی عمل زیبایی محسوب می‌شود. با توجه به اینکه عمل‌های زیبایی تحت پوشش بیمه درمانی قرار نمی‌گیرد؛ هزینه کاشت ابرو به صورت آزاد محاسبه می‌شود. هزینه‌ای که بابت کاشت ابرو باید بپردازید بستگی به نظر متخصص، میزان کم پشتی ابرو  و محل سکونت شما دارد‌. این عمل زیبایی در بهترین کلینیک کاشت ابرو در مشهد با توجه به روش FIT وFUT متفاوت خواهد بود. البته ممکن است هزینه‌های دیگری هم برای شما داشته باشد که می‌توان به کاشت اضافی اشاره کرد. به طور مثال اگر بعد از مرحله بهبودی، تمایل به کاشت اضافی داشتید؛ باید هزینه جداگانه را برای آن بپردازید.

اقدامات مهم قبل از کاشت ابرو در مشهد

  • قبل از عمل کاشت ابرو با توجه به سن فرد، آزمایشاتی از وی گرفته می‌شود.
  • افرادی که سیگاری هستند، مطمئنا متخصص از آنها می‌خواهد که قبل از عمل و در دوران نقاهت سیگار نکشند؛ زیرا سیگار کشیدن موجب کاهش جریان خون در پوست شده و باعث کند شدن روند بهبودی می‌شود.
  • قبل و بعد از عمل کاشت ابرو از مصرف برخی از داروها از جمله آسپرین، دارو‌های ضد التهاب و مکمل‌های گیاهی خودداری کنید؛ زیرا موجب افزایش خونریزی می‌شود. شما با مراجعه به کلینیک کاشت ابرو در مشهد می‌توانید از لیست داروهایی که در دوره قبل و بعد از عمل  نباید مصرف کنید، اطلاع پیدا نمایید.

بهترین کلینیک‌ کاشت ابرو در مشهد

جهت کاشت ابرو در مشهد حتما به کلینیک‌های معتبر مراجعه کرده تا بتوانید به بهترین نتیجه دست پیدا کنید. کلینیک دنیز با داشتن کادری حرفه‌ای و مجرب  به‌عنوان بهترین کلینیک کاشت ابرو در مشهد فعالیت می‌کند. جهت مشاوره رایگان می‌توانید با شماره‌های موجود در سایت تماس حاصل فرمایید‌.